سرقت از کارت توسط کارمند بانک

سرقت از کارت توسط کارمند بانک

پیرو شکایت فردی مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی او به صورت اینترنتی ﻤﺄمورین تحقیقات خود را آغاز کردند. طبق اظهارات شاکی و اقدامات و کارشناسان پلیس فتا مشخص شد مبلغ برداشت شده طی 9 مرحله تراکنش جهت پرداخت قبوض تلفن‌های ثابت برداشت شده است .

 
در اقدامات فنی و تخصصی بعدی مشخص شد که برداشت حساب از طرف یکی از کارمندان خاطی بانک انجام شده و در ادامه متهم شناسایی و اعتراف نمود که چندی پیش مادر شاکی برای اخذ پیرینت حساب بانکی پسرش به بانک مراجعه نموده و او در حین انجام عملیات بانکی شماره حساب و رمز دوم کارت بانک شاکی را سرقت نموده است. 
 
پلیس هشدارداد : شهروندان گرامی توجه داشته باشند که رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و در صورت اجبار به این کار، بعد از انجام عملیات بانکی رمز خود را تغییر دهند. وی در پایان افزود: افرادی که به هر نحوی اطلاعات شخصی و بانکی دیگران را سرقت نموده و از این اطلاعات سوء استفاده می‌نمایند مجرم تلقی می‌شوند و پلیس با آنها برخورد قانونی و قاطع خواهد داشت.
 
منبع: پلیس فتا

/ 1 نظر / 21 بازدید
honar

salam dooste aziz webe besiyar jalebi darin khoshhal misham manam link konid ba name honar http://www.nazinazgol.blogfa.com/ man shoma ro ba che nami link konam?